Neohodnoceno

Dětské hřiště BOSSE + sleva 200 Kč na další nákup

Dětské hřiště BOSSE je báječným herním místem do menších zahrad. Vaše děti získají prostor, kde budou moci sportovat a řádit a vy je přitom budete mít stále pod dohledem. Herní sestava nabízí k vyžití dvoumístnou houpačku, dřevěný žebřík a lezeckou stěnu. K sestavě je možno připojit skluzavku.

Můžeme doručit do:
22.6.2021
SKLADEM - dodání ihned
Kód: MV100-4520
Značka: Palmako
9 525 Kč 9 525 Kč / 1 ks
Kategorie: DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, HRACÍ SESTAVY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 179 kg
13 Palmako kids Bosse BNVPI woslide
Akce Čepírko doporučuje

Dětské hřiště BOSSE

Dětské hřiště BOSSE společnosti Palmako je báječným herním místem do menších zahrad. Vaše děti získají prostor, kde budou moci sportovat a řádit a vy je přitom budete mít stále pod dohledem. Herní sestava nabízí k vyžití dvoumístnou houpačku, dřevěný žebřík a lezeckou stěnu. K podestě je možno připojit skluzavku, kterou můžete dokoupit k sestavě tady a na výběr máte z několika barevných variant.

Herní sestava je vyrobena z kvalitní dřevěné kulatiny (severský smrk). Dřevo jako přírodní materiál přirozeně pracuje a je citlivé na změny prostředí, proto vlivem kolísání teplot a povětrnostních podmínek se může dřevo rozštěpit a tvrdnout. Obecně však tento proces nemá vliv na pevnost dřeva a stabilitu herní sestavy.

OŠETŘENÍ POUŽITÉHO MATERIÁLU 

Dřevo je tlakově impregnováno, aby bylo chráněno proti dřevokazným houbám, plísním, hnilobě a hmyzu. Hluboká impregnace je léty osvědčený způsob, který prodlužuje životnost dřeva. Impregnační látka se při ní dostane dostatečně hluboko, díky čemuž je dřevu poskytnuta dostatečná péče a ochrana. Použita je hnědá impregnace, takže dřevo získá přirozenou hnědou barvu díky látkám obsaženým v impregnační látce.

OBSAH BALENÍ

  • dřevěná konstrukce
  • 2x plastový houpací sedák
  • lezecká stěna
  • spojovací materiál
  • háky k houpačce
  • montážní návod

Upozorňujeme! Kotvení k herní sestavě a skluzavka není součástí balení.

INSTALACE HERNÍ SESTAVY

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci. Herní sestava musí být nainstalována na hladký povrch, který je pokrytý vhodným materiálem: pískem, kůrou, trávníkem. Vzdálenost mezi sestavou a dalšími objekty by měla být nejméně 2 m. Sestava musí být stabilně ukotvena. Nohy herní sestavy musí být připevněny k zabetonovaným kotvám, které jsou zapouštěny v hloubce min. 35 cm. Podpěry nesmí být zasunuty do písku nebo jiného měkkého povrchu, nebyla by zaručena dostatečná stabilita.

Herní sestava je určena pouze pro venkovní použití a pro soukromé účely. Výrobek je určen pro současné použití až 6 osobami.

PARAMETRY HERNÍ SESTAVY

Rozměry produktu:A = 445 cm
B = 200 cm
C = 230 cm
Přepravní rozměry:
délka = 3,0 m
šířka = 0,3 m
výška = 0,3 m
Bezpečnostní prostor:A = 850 cm
B = 880 cm
Přepravní váha:
179 kg
Průměr použitého materiálu:
A - nosný trám = 10 cm
B - boční stojka = 10x8 cm
Profil a parametry dřeva:
mini pražec
severský smrk
FSC certifikace
Výška skluzavky (nutno dokoupit):
146 cmDélka skluzavky:
2,9 m
Umístění sedáku houpačky:min. 35 cm nad zemíVhodné pro děti:
od 3 do 14 let
max 50 kg

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

PORADÍME

Máte-li zájem o montáž sestavy nebo potřebujete radu k montáži, kontaktujte nás: 608 550 883 nebo email: info@cepirko.cz 

SPECIÁLNÍ DOPRAVA

Na zboží se vztahuje speciální přeprava v hodnotě 500,00 Kč.

ZÁRUKA 2 ROKY

Na herní sestavu je poskytována záruka 2 roky.

DÁREK K NÁKUPU

Za nákup této herní sestavy získáte dárek v podobě kupónu 200 Kč na další nákup.

CERTIFIKACE FSC

Výrobce je vlastníkem FSC certifikace, která deklaruje, že použité dřevo pochází z lesa, v kterém se hospodaří šetrně a ekologicky.

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ EU

Výrobce deklaruje, že výrobek je ve shodě s požadavky a směrnicemi EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz