Neohodnoceno

Magformers Učebnice Magtematika CZ

Text bude brzy doplněn.
Můžeme doručit do:
25.7.2024
SKLADEM - dodání ihned
Kód: MAG63413
Značka: Magformers
340 Kč –11 % 300 Kč
Kategorie: Výukové sady
Počet dílků: 1
Určeno pro: holku, kluka
Věk: od 3 let
Materiál: plast
Typ uchycení: magnetické

Moderní obrázková učebnice v češtině s dobře strukturovanou posloupností úloh pro nejmenší. Formou zábavné hry si děti již od svých 3 let mohou procvičovat znalost základních tvarů a barev, projevit zručnost při stavění jednoduchých modelů těles, naučit se naplno využívat vlastní fantazii a osvojit si formou hry základní poznatky z matematiky a geometrie. Řešení všech úloh najdete na konci učebnice. Poslední dvoustrana je plná obrázkových předloh ke stavbám různé složitosti.

Úlohy byly vypracovány a testovány týmem profesionálních pedagogů. Náročnost cvičení je promyšleně odstupňována tak, aby motivovala děti dosahovat stále vyšších cílů. Podle věku dítěte je vhodné zvolit míru spolupráce a nápovědy ze strany rodiče či pedagoga. Do náročnějších úloh děti postupně "dorostou". Důležité je, že se díky této učebnici vzdělávají názornou formou zábavné hry.

Učebnice "Magtematika" má 48 oděruodolných stran formátu A3 a obsahuje šablony s nákresy dílků Magformers ve skutečné velikosti. Většina úkolů dokonce vyžaduje přikládání dílků přímo do učebnice, která se tak sama stává součástí výsledných staveb. Učebnice je určena k práci s boxem Magtematika box CZ, jehož je již součástí. Zakoupit ji ale můžete i samostatně v kombinaci s jinými Magformers stavebnicemi. K těm si můžete potřebné druhy dílků přikoupit nebo jen u některých úloh zaimprovizovat z dílků stávajících. Z méně obvyklých tarů užívaných v této učebnici můžeme zmínit např. pravoúhlé trojúhelníky nebo panely ABC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz