Neohodnoceno

Magformers Můj první Magformers-30

Text bude brzy doplněn.
Můžeme doručit do:
19.6.2024
SKLADEM - dodání ihned
Kód: MAG702001
Značka: Magformers
1 380 Kč –11 % 1 215 Kč
Kategorie: Kartonové stavebnice
Počet dílků: 30
Určeno pro: holku, kluka
Věk: od 18 měsíců
Materiál: plast
Typ uchycení: magnetické
Obal: délka (cm): 21
Obal: šířka (cm): 27
Obal: výška (cm): 8
Magformers Můj první Magformers-30
1 380 Kč –11 %

Obsahuje 30 speciálně upravených dílků, kombinace jako u klasického setu MG-30, tj. 18 čtveců a 12 trojúhelníků.

Dílky jsou plnobarevné (bez klasického poloprůzračného efektu) s výraznějšími barvami navrženými speciálně pro vnímání batolat a raných ťapáčků. Mají zesílené stěny a jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlkosti. Absolutní zdravotní nezávadnost pro nezbytné ochutnávky dílků je samozřejmostí.

Velmi kvalitně jsou zpracovány i přiložené výukové materiály. Dítka si mohou zkoušet stavět jednoduché domečky a geometrická tělesa podle návodů na velkých a k záškodnickému zacházení odolných kartách. Karty jsou oboustranné a je jich 5, jako základ tedy máte 10 různých předloh, které jsou však pouhým navedením dětí a rodičů k vymýšlení nových tvarových kombinací a schematických modelů.

K procvičování barev a tvarů slouží neméně odolná 18ti-stránková knížka. Karty a knížka obsahuje minimum textů, které jsou jen pojmenováním velmi zřejmého vyobrazeného objektu, avšak v angličtině. Nepředpokládá se, že by se jej dítka pokoušela číst či že by rodiče nepoznaly např. kuřátka nebo domeček, proto jsou (narozdíl od některých výukových setů) materiály ponechány v originále. Navíc naštěstí přibývá rodičů, kteří za cizí jazyk považují ty kromě češtiny, slovenštiny a angličtiny:)

Rozměry balení: 21 x 27 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz