Neohodnoceno

Magformers Městečko Autobus

Text bude brzy doplněn.
Můžeme doručit do:
3.6.2024
SKLADEM - dodání ihned
Kód: MAG717010
Značka: Magformers
995 Kč –11 % 876 Kč
Kategorie: Kartonové stavebnice
Počet dílků: 16
Určeno pro: holku, kluka
Věk: od 3 let
Materiál: plast
Typ uchycení: magnetické
Obal: délka (cm): 20
Obal: šířka (cm): 16
Obal: výška (cm): 9
Magformers Městečko Autobus
995 Kč –11 %

OBSAHUJE 16 dílků + obrázkový návod:

11 kusů panelů s vodící drážkou

4x plastové příslušenství (které tvoří závoru a můstek) a pojízdný autobus

Potřebné 2ks AAA baterií nejsou součástí balení.

Sada obsahuje 11 kusů panelů s vodící drážkou pro autobus, který je opatřen vlastním pohonem napájeným ze 2 baterií typu AAA (nejsou součástí balení), sklopnou závoru a můstek pro pěší.

Z panelů lze sestavit různé druhy dopravních komunikací. Roztomilý autobus projíždí po městečku dokola po sestavené silnici (konečný návrh rozvržení je jen na vás).

Na čelní masce autobusu je dotykový spínač, který při najetí do sklopné „Stop-Go“ bariéry (závory) autobus v jízdě zastaví. Jakmile závoru nadzvednete, autobus pokračuje ve své okružní jízdě městečkem dál. Autobus je naváděn výklopným raménkem s háčkem, který udrží při jízdě požadovaný směr podél naváděcí drážky. Přepínač „free play“ umožňuje jízdu autobusu i po rovných plochách mimo drážkové panely. Sada „Autobus“ je kompatibilní se všemi sadami Magformers a je vhodné ji kombinovat s ostatními sadami série „MĚSTEČKO“ (Town set). Typické je využití coby centrální části města, které lze okolo postavit z libovolných dílků stavebnic Magformers.

Tato sada neobsahuje žádné magnetické dílky, nicméně lze využít i samostatně bez potřeby jiných dílků Magformers. V tom případě získáte jen samotnou „autodráhu“ s busem, závorou a můstkem.

Stavebnice série MAGFORMERS Městečko (Town set) jsou navrženy tak, aby si malí stavitelé mohli vybudovat svoje vlastní obce a města dle vlastních představ. Na výběr mají celkem 5 tematických sad: Nemocnice, Tržiště, Cukrárna, Banka a Autobus. Každou z nich můžete využít i samostatně (včetně sady Autobus, která bude ovšem sama o sobě jen malou autodráhou s autobusem a pár doplňky bez magnetů). Mnohem zajímavější bude nakombinovat 2 anebo více sad Městečka najednou (lze postupně přikupovat) nebo doplnit o jakékoliv jiné dílky stavebnic Magformers, aby celé městečko ožilo a nabídlo malým architektům netušené možnosti celou scénu rozšířit a obměňovat. Stavebnice série Městečko jsou plně kompatibilní se všemi jinými dílky Magformers.

Pokud nasbíráte všech 5 typů městečka, získají stavby na pestrosti a můžete si vystavět své vlastní město dle vaší představivosti. S městečkem si můžete užít ještě více zajímavých příběhů.

Rozměry balení: 20 x 16 x 9, Váha: 0,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz