Neohodnoceno

Magformers Karty Geometrie 3

Text bude brzy doplněn.
Můžeme doručit do:
20.6.2024
SKLADEM - dodání ihned
Kód: MAG63419
Značka: Magformers
450 Kč –12 % 396 Kč
Kategorie: Výukové sady
Počet dílků: 1
Určeno pro: holku, kluka
Věk: od 3 let
Materiál: plast
Typ uchycení: magnetické

Výukové karty jsou rozděleny do dvou úrovní:

7. ročník základní školy (světle modrý podklad čísla stránek)

9. ročník základní školy (tmavě modrý podklad čísla stránek)Řazení karet a rozdělení do ročníků nejsou závazné a lze je přizpůsobit školním programům. Při opakování učiva může pedagog používat karty z předcházejících dílů nazvaných Obrázky a stavby (box Geometrie-1) a Rovina a prostor (box Geometrie-2). Geometrická témata jsou rozvíjena cyklicky.

Autorka celého konceptu Magformers geometrie RNDr. Marie Kupčáková, Ph.D., se po celý profesní život věnovala výuce geometrie. Nyní působí jako lektorka dalšího vzdělávání učitelů. Vydává metodické materiály s názvem Tvořivá geometrie. Výukové karty „2D & 3D geometrie – Magformers geometrie 3“ byly zpracovány podle původní publikace „2D a 3D geometrie – Geometrické karty pro ZŠ2 a nižší gymnázia” (ISBN 978-80-907214-6-3).

Box Magformers Geometrie 3 dostupný zde.

Autorka celého konceptu Magformers geometrie RNDr. Marie Kupčáková, Ph.D., se po celý profesní život věnovala výuce geometrie. Nyní působí jako lektorka dalšího vzdělávání učitelů. Vydává metodické materiály s názvem Tvořivá geometrie. Výukové karty „2D & 3D geometrie – Magformers geometrie 3“ byly zpracovány podle původní publikace „2D a 3D geometrie – Geometrické karty pro ZŠ 2 a nižší gymnázia” (ISBN 978-80-907214-6-3). Její školení si můžete objednat na jejích stránkách: https://marie-kupcakova.webnode.cz/skoleni2/

© Marie Kupčáková 2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz