MEGA BLOKS

MEGA BLOKS - perfektní kostky pro vaše děti...

Každé dítě je stavitelem bez ohledu na věk. Kostky MEGA BLOKS jsou skvělou hračkou. Čepírkovic kluci na této stavebnici vyrůstali, byla to jejich první stavebnice. A dodnes ji používají.

Mega Bloks má několik řad, které na sebe navazují. Kopírují vývoj dětí.

První je First Builder pro dětičky od roku věku. Jsou to velké kostky, které jdou dobře nasadit, snadno se s nimi manipuluje. Podporují zručnost a představivost. Ač se jedná o pravoúhlé tvary, můžete si postavit i spoustu zvířátek. Tato řada je ale vhodná i pro starší děti. Je velmi variabilní, poutá děti svými barvami a je skvělým doplňkem k ostatním hrám. U nás se z ní třeba budují mosty nad vláčkodráhu, garáže pro autíčka nebo ohrady pro modely zvířat.

Druhou řadou je Junior Builder - kostičky jsou drobnější, pro trénování lepší zručnosti. Ve variabilitě navazuje na svou mladší sestřičku.

Řada Wonder Builder je jako stvořená pro velké kluky a holky. Rozvíjí do hloubky kreativní schopnosti dětí. S touto řadou můžete vytvářet již mnohem složitější stavby, díky kterým se naučí děti řešit složitější stavební problémy.

Mega bloks nezapomíná ani na dospělé konstruktéry, a proto je tu řada Probuilders, pro "profesionální" stavitele. Jedná se o autentické a detailní stavební sety, u kterých již musíte pořádně myslet.

Bohužel je v současnosti nabídka této perfektní stavebnice u nás velmi omezená. Můžeme jen doufat, že se tato situace brzy zlepší a stavebnice bude dostupná ve všech jejich variantách.

Nejprodávanější

Kostky v plastovém pytli - růžová barva, 60 dílů
 
367 Kč
Mega Bloks hudební vláček s písmenky
Mega Bloks hudební vláček s písmenky
SKLADEM - dodání ihned
Kód: FWK22MAT
 
539 Kč
Kostky v plastovém pytli - růžová barva, 60 dílů
367 Kč
Kód: DCH54MAT
Mega Bloks hudební vláček s písmenky
539 Kč
Kód: FWK22MAT
2 položek celkem
NajduZboží.cz